Může vyjít vztah přes seznamku?

4. října • 10:15

Zdravím vás milé dámy,
před nedávnem jsem se zaregistrovala na seznamce, abych potkala partnera a chtěla bych znát názory žen, který s tímhle způsobem seznamování mají zkušenosti. ať už jsou pozitivní, či negativní.
Také budu ráda za rady, čeho se vyvarovat.
;-)

16. října • 13:28

Když mi bylo kolem 20-ti, zařídila jsem taťkovi (bylo mu v té době tak 50) seznamku, protože měl zaměstnání, kde se sházel jen s mužskýma. Sice o tom nejdřív nechtěl slyšet, ale po nějaké době svolil. Měl několik schůzek, které nevyšly, ale poslední vyšla a jsou spolu uz 14let. Dáma (v té době asi 44let) na druhé straně počítače v té době byla přesvědčená, že je to poslední šance, protože moc štěstí také neměla a byla z toho otrávená. Je to lékařka a ani na to neměla moc čas. Nakonec se tedy našli :-) Takže vím, že seznamka může mít šťastný konec, ale záleží, jestli jste sama se sebou spokojená, protože podle stavu svého nitra si přitáhnete takového partnera. A určitě nepolevujte na svých nárocích a dejte na intuici.

9. října • 15:55

Já jsem získala několik spíše negativních zkušeností při seznamování přes internet a na inzerát, přece jen těch "exotů" se tam koncentrovalo víc, než kolik jich potkáte v běžném životě. Ale pak jsem jednou poslala sms do páteční seznamky na rozhlasové stanici Regina a reagoval na ni muž, s nímž tento měsíc oslavíme 17.výročí vztahu a 1.výročí sňatku. Takže ano, může to vyjít, ale musíte políbit hezkých pár žabáků, než najdete normálního chlapa. Ne prince! S takovým očekáváním do toho fakt nechoďte, je potřeba stát nohama na zemi a nečekat zázraky. Dokonalí lidé neexistují a kdyby ano, nebudou mít zapotřebí seznamku.

4. října • 10:17

Ahoj, párkrát jsem to zkusila a asi rok chodila s jedním fajn chlápkem. Ale taky jsem narazila na divné typy. mám zkušenost s jednou placenou a řekla bych, že ti chlapi fakt chtěli vztah. ^^
držím palečky :tleskani

Doporučujeme

Články odjinud