Může vyjít vztah přes seznamku? Zpět k diskuzím

Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom

Zdravím vás milé dámy,
před nedávnem jsem se zaregistrovala na seznamce, abych potkala partnera a chtěla bych znát názory žen, který s tímhle způsobem seznamování mají zkušenosti. ať už jsou pozitivní, či negativní.
Také budu ráda za rady, čeho se vyvarovat.

Když mi bylo kolem 20-ti, zařídila jsem taťkovi (bylo mu v té době tak 50) seznamku, protože měl zaměstnání, kde se sházel jen s mužskýma. Sice o tom nejdřív nechtěl slyšet, ale po nějaké době svolil. Měl několik schůzek, které nevyšly, ale poslední vyšla a jsou spolu uz 14let. Dáma (v té době asi 44let) na druhé straně počítače v té době byla přesvědčená, že je to poslední šance, protože moc štěstí také neměla a byla z toho otrávená. Je to lékařka a ani na to neměla moc čas. Nakonec se tedy našli Takže vím, že seznamka může mít šťastný konec, ale záleží, jestli jste sama se sebou spokojená, protože podle stavu svého nitra si přitáhnete takového partnera. A určitě nepolevujte na svých nárocích a dejte na intuici.

Já jsem získala několik spíše negativních zkušeností při seznamování přes internet a na inzerát, přece jen těch "exotů" se tam koncentrovalo víc, než kolik jich potkáte v běžném životě. Ale pak jsem jednou poslala sms do páteční seznamky na rozhlasové stanici Regina a reagoval na ni muž, s nímž tento měsíc oslavíme 17.výročí vztahu a 1.výročí sňatku. Takže ano, může to vyjít, ale musíte políbit hezkých pár žabáků, než najdete normálního chlapa. Ne prince! S takovým očekáváním do toho fakt nechoďte, je potřeba stát nohama na zemi a nečekat zázraky. Dokonalí lidé neexistují a kdyby ano, nebudou mít zapotřebí seznamku.

Ahoj, párkrát jsem to zkusila a asi rok chodila s jedním fajn chlápkem. Ale taky jsem narazila na divné typy. mám zkušenost s jednou placenou a řekla bych, že ti chlapi fakt chtěli vztah.
držím palečky

1