Nemohu zhubnout!

8. prosince • 14:02

Zdravím, poradíte mi prosím jak po porodu zdravě a efektivně zhubnout aby se mi stále váha okamžitě nevrátila do původního stavu (jojo efekt), když přestanu držet dietu? Děkuji moc za jakékoliv názory.

29. června • 9:32

Důležitá je vaše strava

23. června • 19:05

No to právě taky potřebuju, aspoň těch 5 kilo abych se nemusela schovávat v létě v jednodílných černých plavkách...na žádné hladování taky nemám odhodlání, hlavně si nemyslím, že je to udržitelný způsob, takže jestli máte vyzkoušenou nějakou nutričně vyváženou předpřipravenou dietu budu ráda když se podělíte o zkušenost :-)

21. června • 21:49

No já teď hledám způsob jak rychle zhubnout do plavek a ocením všechny vaše zkušenosti s dietami. Ráda bych se taky vyhnula jojo efektu a váhu si potom i udržela, nechci držet nějakou hladovku a nutričně strádat, takže jestli máte radu budu ráda :)

31. prosince • 1:16

Dobrý den Alenko, za mne až přestanete kojit mohu doporučit Diterpex Rapid. Mě ho doporučili v lékárně, když jsem potřebovala shodit na váze. Celkové jsem shodila na 9 kg a když jsem přestala užívat 2 kg se mi vrátili, ale jen z toho důvodu, že jsem přestala jíst zdravěji. Mám dokonce problémy se štítnou žlázou a i přesto se mi podařilo tak to shodit. Před létem začnu znova užívat. Třeba Vám také pomůže.

Doporučujeme

Články odjinud