rady z půdy Zpět k diskuzím

Celkem 42 odpovědí Zobrazit jako strom

poklady z půdy se vždycky hodí

@šoha Hani,je blbý,že zde není fotogalerie a nemůžu žasnout nad Tvými výrobky..a prohlížet si i jiné fotogalerie..to mi chybí,,měj se moc krásně,,pá Jana

@Jesa Bylo krásně, jako vždycky. Počasí se umoudřilo a byli jsme i na výletě. Tentokrát tam byli i dva mužští, tak jsme měli "ochranku"

@Markéta Žídkova Opravdu nebylo možné ponechat uzavřené diskuse? Myslím, že právě na ty chodila převážná většina lidí, scházeli jsme se zde se stejnými zájmy. Takto otevřené to nemá smysl, protože se tam budou vyjadřovat i ti, co chtějí jen trolit a kazit pohodu.

@Rozzlobená Dobry den,

mrzí mě, že odcházíte. Snažili jsme se udělat maximum, co nám finanční a technologické možnosti umožnily. Ať se Vám daří.

@Markéta Žídková Pokud mají ty nové diskuse vypadat takhle, nemuseli jste se s nimi namáhat. Bez možnosti udělat uzavřenou diskusi a bez smajlíků a fotek to nemá smysl. Jen šílenec by zde dobrovolně probíral před cizími cokoliv soukromého. Po 15 letech s Dámou definitivně končím a s celou partou kamarádek jdu jinam. My bez Dámy přežijeme. Přežije Dáma bez nás?

@vytočená Psali, že staré diskuse zaniknou na přelomu září a října. No, taky jsem doufala, že třeba napíší konkrétní datum. No nic, takto zde asi moc lidí diskutovat nebude.

Pěkné odpoledne,

moc nás mrzí, že jsme staré diskuse museli zrušit, ale jejich technologická údržba už pro nás nebyla dále možná. Když jsme zrušení oznámili, dostali jsme řadu zpráv, které byly proti zrušení. Proto jsme založili tyto diskuse, které jsme původně ani neplánovali.

Markéta, editorka webu

Moc mě mrzí, že jsem tady neobjevila ty úžasné smajlíky.
Přes coronu, kdy jsme si všichni hlavně psali, byli lidi z těchto smajlíků nadšení a teď nemám nic?

@šoha To je fakt. Doufám, že nebudeme nadávat po volbách. A po fotbale. Já jdu s klukama v pátek po dlouhé době naživo na fotbal. Už mi to chybělo, v televizi to není ono. Hrajeme s Walesem kvalifikaci na MS.

123