Recepty z domacipekarny.dama.cz Zpět k diskuzím

Celkem 15 odpovědí Zobrazit jako strom

Je vyse zminene forum pryc nebo kde najdu recepty, ktere na techto strankach byly?
Dekuju

@veverka Na Honzovky je na netu spousta receptů. Doporučuju např. Mon Café blog. Honzovky ale vlastně nejsou nic extra speciál - v každé kuchařce je recept na kynuté buchty, liší se tím, že někdo dává mouku polohrubou, někdo hladkou a někdo směs a v těstě může být více či méně tuku, pokud je méně, obvykle se pak zase hodně mastí pekáč a buchty před i po upečení. Neviděla bych v tom moc velkou vědu.

Taky jsem měla pár oblíbených receptů, které jsem dělávala a dneska jsem chtěla dělat Honzovky které jsme si oblíbili a zjistila jsem že recept není Milionkrát jsem si říkala že ty recepty co dělám si musím vytisknout, pak jsem si řekla proč že je na netu vždycky najdu a bum

@Markéta Tedy že je receptář diskuze, to jsem nepochopila. Takže jsem si stáhla nástěnky z diskuzí, ale recepty z pekáren ne. Takže dva recepty ze záložek mám z cache google. Bylo jich tam přes 1000, navíc v jiné struktuře než nástěnky, takže to nešlo tak snadno uložit.

potkala jsem dneska v mejlu můj recept na Mazanec v pekárně

Mazanec do pekárny270 ml vlažného mléka(možná bude nutno ještě trochu přidat)

40 ml oleje slunečnicová Lukana je bez vůně a zápachu

50 g změkléko másla nakrájet na kousky

1 kávová lžička sádla (je pak lepší druhý den není tak suchý)

1 vejce

250 g polohrubé výběrové pšeničné mouky

250 g hladkéí pšeničné mouky

100 g pískového cukru

2 vanikové cukry

špetku soli levý přední roh nádoby

3 kávové lžičky sušeného droždí malinko zahrábnout doprostředprogram těsto po zapískání nasypat sušené nenamočené rozinky a brusinky,nechat vykynout ,dávám jich tam opravdu hodně , kandované ovoce nám doma nechutná to nedávámpak upéct na program pečení ,kůrka světlá!!!!

@Andy prosímtě - ty jsi dávala recept - chléb se sušenými rajčaty na Recepty.cz?
Nebo to tam zkopírovala zdejší paní z redakce?

@Markéta Pokud by mezi zkopirovanými recepty byl i některý z mých, ZAKAZUJI vám jej zde zveřejnit a jakkoliv šířit. Recepty jsem poskytla výhradně původním stránkám receptů pro pekárny, které jste zákerně zrušili a šířit je kromě mne mohou jen správkyně zrušené diskuse o pečení v domácích pekárnách!!!

Dobrý den,

asi 30 jsem jich zkopírovala a postupně je sem vložím. Bohužel web domácích pekáren jsme museli zavřít, nešlo jej z technických a finančních důvodů dále udržovat. Upozorňovali jsme na to.

1