Věkové rozdíly +- vic jak 5 let. Zpět k diskuzím

Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom

Ráda bych se tu poznala s lidmi, kteří žijí ve vztahu,který by byl ještě před pár lety vnímám jako něco nepatřičného. Jde mi především o vztahy mladý muž starší žena, ale ráda si popovídám i o vztahu starší muž a mladá žena. Jak se potýkáte s reakcemi okolí, rodiny, pokud nějaké jsou.Jaké problémy v tomto vztahu řešíte, zda litujete a nebo jste naopak nadšeni.

Mám mladšieho manžela o 13 rokov, sme spolu už 27 rokov a sme nerozlučná dvojka, máme sa stejne radi ako na začiatku. Ja som sa vydávala po druhý raz, mala som 47 rokov a manžel 34. Vekový rozdiel medzi nami nebol až tak viditeľný, fyzicky som vyzerala o 10 rokov mladšie. Dnes už vekový rozdiel medzi nami nie je viditeľný vôbec...

záleží na tom, o kolik. A taky v jakém věku. Třeba čtyřicetiletý chlap vypadá pořád stejně jako třicetiletý. Ale když mu je přes padesát, tak najednou ten rozdíl začne být znát.

Ahoj, měla jsem přítele staršího o 16 let. S ním jsem věkový rozdíl nevnímala, nevadilo mi to, ale jeho přátelé už všichni měli děti a žili úplně jiný život. Neměla jsem si s nimi co říct.

1