Závislost na sladkém...

4. října • 11:59

Buchtičky, zákusky, sušenky, perníčky... a hlavně: ČOKOLÁDKA?...
Taky se cpete sladkostma?... Hlavně večer.... A chcete přestat a nevíte jak? Nebo máte už nějaké vychytané tipy jak se zbavit "závislosti" na sladkém?

23. června • 19:07

Já se asi taky můžu nazvat závislákem, dřív to bylo v pohodě, to jsem mohla sníst cokoliv v jakémkoliv množství a maximálně mi potom bylo blbě...teď už se mi to ale začíná ukládat na zadek a do stehen a to už mě teda opravdu štve...nedokážu si ale po jídle odepřít sladké, jsem v tomhle opravdu hrozná takže poslední dobou pěkne kynu...kdybych tak mohla ty chutě nějak vypnout :lol:

26. června • 22:20

Mluvíš mi z duše :lol: pokaždý si říkám, že tentokrát už se ovládnu a nikdy to nedám :D přesně jak říkáš, kdyby bylo něco co by ti chutě zastavilo brala bych to hned, to by šly ty kila dolů samy...

29. května • 11:15

Jsem na tom stejně! :D Každopádně teď jsem přestala sladit kávu, jíst pečivo a slazené pití... a vše co obsahuje cukr a jí se denně. Alespoň něco, abych si pak mohla občas dopřát nějakou dobrůtku.. :D A musím říct, že prvních 14 dní jsem byla strašně unavená, ale teď už se to dá zvládat a cítím se mnohem lépe.

30. března • 18:01

Naopak jím ráno a odpoledne. V létě je to snazší - nahrazuji to ovocem

24. října • 13:24

Ahoj, já mám na sladkost chuť pořád. Nikdy jsem to moc neřešila, ale nedávno sem narazila na tenle článek https://www.gynella.com/b ... . A že vlastně kvasinky způsobujou chut na sladké. Nikdy mě nic ale netrápilo, tak jsem si to nedala do souvislostí. Ale pro mě dost zajímavý zjištění.

5. listopadu • 12:21

Zdravím všechy. Nevím, jestli můj dotaz tady patří, ale snad mi někdo pomůže... Zaujal mne na netu recept na Pařížské rohlíčky babičky Josefky od p.Maršálka a nemohu ho znovu vyhledat. Nemáte ho náhodou některá? Děkuji.

4. října • 12:30

Ja jsem klasicky citovy prejidac😇 Kdyz se mi snizi sebevedomi, nebo pocituji nedostatek lasky, tak jdu na sladke, z tohohle pomuze jen terapie, ale vseobecne si myslim, ze kdyz je cloveku dobre v zivote, nemusi si ho doslazovat😇

17. listopadu • 17:24

Já jsem zase typickej závislák.Nic pro mě není přeslazené,miluju téměř vše a momentálně ujíždím na zmrzlině,gumových cokoliv a Jesence :D O:-)

Doporučujeme

Články odjinud