Jak poznáte, že bude dobrý milenec? Sledujte prsty, doteky i polibky!

Jak poznáte, že bude dobrý milenec? Sledujte prsty, doteky i polibky!

Byli jste už na několika schůzkách a vše spěje k tomu, že brzy dojde k prvnímu sexu. Jste nervózní, protože nevíte, co máte očekávat? Tady je několik indicií, podle kterých poznáte, jaký bude váš vyvolený v posteli.

Líbání

Jestli umí líbat, máte zpravidla vyhráno. Muž, který ovládá něžné a hravé líbání, se o vás dobře postará i během předehry. A pokud se líbá hodně a rád, znamená to, že nebude nikam pospíchat a řádně vás na akci připraví.

Pokračování 2 / 8

Vaření

Umí vařit? Tak to je pro vás dvojitá výhra! Nejen, že se dobře najíte, ale užijete si i v posteli. Pokud muž rád vaří, znamená to, že je gurmán a pohrává si s chutěmi a vůněmi. Stejně rozmanitý pak bude i v posteli, takže se můžete těšit na žhavou jízdu plnou rozmanitých hrátek.

Pokračování 3 / 8

Sexuální partnerky

Na počtu partnerek ani tak nezáleží. Mohlo jich být málo, a přesto je talent od přírody, mohlo jich být hodně, a i tak může mít styl králíčka Duracell. Důležitější spíš je, jestli má za sebou dlouhé vztahy, které mu pomohly rozvíjet fantazii a sbírat zkušenosti, hodně pomůže i fakt, že měl starší ženu, která ho mohla „zaučit“.

Před sebevědomým hezounem, kterému touha po trofeji kouká z očí, se mějte na pozoru. Nejde mu o vaše uspokojení, ale o zářez, takže nebude mít důvod se snažit.

Pokračování 4 / 8

Sebevědomí

Má sebevědomé držení těla, vyzařuje z něj sebejistota a je oslnivý společník? Už tyto vlastnosti na vás mohou působit jako afrodiziakum a zaručit, že váš sex bude přinejmenším zajímavý. Sebevědomí muži vědí, co od života chtějí, a také to dostávají.

Pokud jste na něj udělala dojem, určitě ho bude i on chtít udělat na vás, a to především v posteli. Sebevědomí muži nejsou zvyklí selhávat, a tak si dají záležet. Stydliví muži často za svojí plachostí skrývají nedostatek zkušeností, takže buď dáte ruce pryč, nebo si ho vycvičíte.

Pokračování 5 / 8

Flirtování

Flirtuje s vámi pohledem i slovy a je vtipný a zábavný? Další body pro něj! Rozený svůdce ví, co chce, a touží ženu ohromit. To znamená, že se o to bude snažit i v posteli a věnuje vám tu nejlepší péči. Pokud je navíc ještě vtipný, očekávejte to samé i v posteli. Bude vynalézavý a hravý, nudit se s ním rozhodně nebudete!

Pokračování 6 / 8

Sport

Jestli se věnuje aktivně nějakému sportu, máte se na co těšit. Krom toho, že pravděpodobně bude mít slušnou figuru, to může pro vás znamenat další bonusy.

Bude mrštný a ohebný, což zaručuje řadu poloh, na které jiní muži prostě nemají dispozice, bude mít sílu a bude v kondici, takže se nezadýchá během prvním pár minut a dopřeje vám dlouhou a divokou jízdu.

Pokračování 7 / 8

Dlouhé prsty

Není přesně známo proč, ale ve většině případů platí, že pokud má muž dlouhé, štíhlé a upravené prsty, bude s největší pravděpodobností i dobrý milenec. Někdy se říká, že podle délky prstů poznáte velikost jeho mužské chlouby.

Dalším znakem by mohl být fakt, že pokud jsou jeho nehty čisté a upravené, dbá na sebe a bude dbát i na vás. A nakonec – muži s dlouhými prsty často umí hrát na kytaru či klavír. Takže vás nejen mohou okouzlit romantickým songem, ale je jasné, že jejich prsty jsou šikovné a budou si umět pohrát i s vaším tělem.

Pokračování 8 / 8

Doteky

Sledujte, jak se vás dotýká! Jestliže se na vás neohrabaně vrhá a za každou cenu se snaží si „sáhnout“, pravděpodobně delší dobu abstinuje, což by mohlo znamenat hned dvě věci: jelikož to v posteli neumí, měl dlouho nouzi o sex a také je jasné, že bude hned hotový.

Pokud se vás dotýká nenápadně, ovšem cíleně, je jasné, že si vás váží a rád si počká. To znamená, že si vás bude hýčkat i během sexu a nebude mu vadit si s vámi hrát tak dlouho, až dojdete k vrcholu a teprve pak dojde řada na něj.

Doporučujeme

Články odjinud